پروازهای چارتر گروهی بلیط هواپیما تهران اهواز

  اتصال در حین پرواز - یک فرصت واقعی برای ایجاد تبدیل

  آینده صنعت اتصال درون پروازی روشن است، با تعداد فزاینده ای از خطوط هوایی که به دنبال دیجیتالی کردن تجربیات خود در پرواز هستند تا مرتبط بمانند بلیط هواپیما . این تقاضا باعث ایجاد یک تغییر واقعی از نظر کیفیت اتصال ارائه شده می شود.
  به عنوان یک کارگزار چارتر، ما دائماً خطوط هوایی را از نظر قابلیت اطمینان مالی و عملیاتی بررسی می کنیم. در نتیجه، کارگزاران از طرف مشتریان خود با بررسی پایداری فرودگاه، هماهنگی با شرکت های حمل و نقل، بررسی پیش بینی های آب و هوا، پردازش همه درخواست های مجوز و داشتن یک برنامه پشتیبان برای مقابله با هر گونه مسائل اجتناب ناپذیر، خطرات را کاهش می دهند.


  دومینیک والترز، معاون ارتباطات بازاریابی و استراتژی، Inmarsat Aviation در طول ارائه خود در FTE APEX Asia EXPO 2019، یافته‌هایی را از بخش نهایی گزارش Sky High Economics ارائه کرد که بازاری متشکل از 450 میلیون مسافر را در حال حاضر با طرح‌های وفاداری خطوط هوایی سنتی شناسایی کرد. ، که می تواند مجبور شود وفاداری را برای Wi-Fi با کیفیت بالا در هوا تغییر دهد. این مطالعه تخمین زده است که این امر می‌تواند منجر به تغییر سهم عظیم 33 میلیارد دلاری شود - معادل 6 درصد از کل سهم بازار - که می‌تواند فرصت‌های عظیمی را برای خطوط  بلیط هواپیما مشهد تهران هوایی ایجاد کند که با آنچه والترز از آن به عنوان رفتار مسافران "همیشه فعال" یاد می‌کند، سازگار شوند.

  رپورتاژهای اخیر

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای مرکز تخمه محفوظ می باشد

  Please publish modules in offcanvas position.