خرید ساعت فضانوردان ساعت های خود را همراه

  کرونومتر Heuer 2915A
  Heuer اولین ساعت سوئیسی در فضا
  نگاهی دقیق تر به Heuer 2915A که توسط جان گلن پوشیده شده است.

  جان گلن فضانورد آمریکایی  کرونومتر Heuer  (Ref. 2915A) را که با نوارهای لاستیکی وصل شده بود، روی لباس فضایی خود می پوشید.  خرید ساعت کرونومتر در 22 فوریه 1962 سه بار در سراسر جهان فضانورد را در مأموریت "دوستی 7" که تقریباً چهار و نیم ساعت طول کشید، همراهی کرد. این اولین ساعت سوئیسی در فضا و دومین ساعت معمولی است که پس از اشتورمانسکی که توسط فضانورد روسی یوری گاگارین استفاده می شود، مسافر فضایی را همراهی کرده است. 2915A هرگز در تعداد بالا تولید نشد و یافتن آن عملا غیرممکن بود. اگر طراحی و تاریخ شما را مجذوب خود کرده است، این برند نسخه محدود TAG Heuer Carrera 1887 SpaceX Chronograph را روانه بازار کرد.با تولید تنها 2012 قطعه، در سال 2012، به مناسبت پنجاهمین سالگرد مأموریت لونا. کرونوگراف نشانه‌های طراحی خود را از 2915A گرفته و تصویری از کپسول Friendship 7 را هم روی صفحه و هم در پشت صفحه نمایش ارائه می‌کند.  برای اطلاعات بیشتر در مورد 2915A اینجا را کلیک  کنید.
  رولکس GMT-Master
  Rolex GMT Master 1675 با قاب پپسی.

  در حالی که Speedmaster ساعت رسمی صادر شده توسط ناسا بود، برخی از فضانوردان ساعت های خود را همراه داشتند: در طول ماموریت های آپولو، رولکس GMT-Master توسط فضانوردانی مانند آلن شپرد، دکتر ادگار میچل و یوجین سرنان استفاده می شد. رونالد ایوانز، فضانورد ناسا آپولو 17، این مدل را با خود در آخرین ماموریت ماه خدمه در سال 1972 به ارمغان آورد. در حالی که طراحی آن در طول 60 سال گذشته بسیار اندک تغییر کرده است، آخرین انتشار مجدد " پپسی" GMT-Master II تناسخ از کلاسیک به شکل اصلی خود رولکس این فناوری را در داخل بهبود بخشیده است و با ذخیره انرژی خرید ساعت اصلی  طولانی تر، ارزش بیشتری را ارائه می دهد. اگر پپسی را به کوکاکولا ترجیح می دهید، بررسی عملی ما از کلاسیک GMT را در اینجا بررسی کنید .


  تمرکز ما اغلب بر اینجا و اکنون یا آینده است. به خصوص زمانی که یک رویداد بزرگ مانند Watches & Wonders نزدیک است، جدیدترین و بهترین ساعت‌ها در کانون توجه قرار دارند. آنها تازه هستند، جدید هستند و به همین دلیل هیجان انگیز هستند. در حالی که برجسته کردن این ساعت‌های جدید بسیار مهم است، اما آموخته‌ام که بازتاب اغلب زمان می‌برد. همچنین به همین دلیل است که ما یک سری جدید در WatchTime به نام "در آینده" راه اندازی می کنیم.

  رپورتاژهای اخیر

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای مرکز تخمه محفوظ می باشد

  Please publish modules in offcanvas position.